Pielęgniarska opieka domowa – ceny

Niestety, koleje życia często układają się tak, że osoby z naszej rodziny wymagają opieki. Choroby nie omijają każdego, w związku z czym nieraz musimy pogodzić się ze strasznymi konsekwencjami nieszczęścia, które nas dosięga.

Niemniej jednak, istnieją sposoby na rozwiązanie tego problemu. Należy do nich na przykład pielęgniarska opieka domowa. Daje to domownikowi możliwość zajęcia się osobistymi sprawami w czasie, gdy starsza osoba ma zapewnioną profesjonalną opiekę. Niemniej jednak, łatwo się domyślić, że wiąże się to z adekwatnymk cenami. Na jaki wydatek trzeba więc się przygotować, jeśli chcemy zamówić opiekę domową?

Najtaniej jest zdecydować się na opiekunkę lub opiekuna z agencji lub szpitala, której płacimy niewiele więcej, niż wynosi jej realna zapłata. Część pieniędzy idzie wówczas do firmy, która ją zatrudnia, a reszta naszej wpłaty stanowi pensję osoby zapewniającej opiekę. Jeśli jednak pragniesz zatrudnić osobistą opiekunkę, która będzie pracować 24 godziny na dobę, możesz oczywiście sporządzić odpowiednią umowę. Niestety, prawdopodobnie będzie wiązało się to z dodatkowymi kosztami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *